Shiten me shumic

Shitet nga: N.T. Lindi 13 Mar 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shiten me shumic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim