Shiten me shumic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.LINDI 13 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim