Shitet lavatriqja AEG digjitale

Shitet nga: Fadil 24 Pri 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqja AEG e ardhur nga Danimarka

Punon shume mire dhe eshte shume e ruajtur

Lavatriqja posedon programin digjital


Mund te na kontaktoni edhe ne VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim