Shitet

Shitet nga: armendi 10 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet Pegulla e sapo ardhur nga austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim