Shporet dhe lavatriqja

Shitet nga: Ali 13 Gsh 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet shporet elektrik dy plloqa ka me gaz dy me rrym punon mir vetem furra nuk i punon ka qmimin 80euro,shitet edhe nje lavatriqe ne gjendje te rregull lan shum mir vetem kam ba renovom te shtepis kam ndrru mobilet qmimi ka 100e mundeni me ardh mej pa nese jeni te interesum me i ble
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim