Teknikë e bardhë nga Danimarka

Shitet nga: Unamed 14 Shk 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Ardhje te reja nga Danimarka

Sasia e kufizuar

Me shumice dhe me pakice

Makina për larjen e rrobave te markave te ndryshme si MIELE, BEKO, AEG, GORENJE, HOOVER, WHIRPOOL ETJ

Makina për larjen e enëve

Makina për tharjen e rrobave

Frigorifera

Friza


Shporet te ndryshem elektrik


Te testuara


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim