Teknik e bardhe me firma te njohura te ardhura n..

Shitet nga: Bashkim 22 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
bnm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim