Elind , Ngrohes Elektronik 3kw Bauknecht

Shitet nga: Meriton 20 Jan 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Elindin 3 kW i importuar nga gjermania ne gjendje shum te mir. Kabllen 3 fazor dhe te gjat 3 metra dhe termostatin me kabell 2 metra te gjat. E mundshe edhe per ndrrimim e kablles prej 3 faz ne monofaz.

Kontakti: 049-475-158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim