Enind 3.5

Shitet nga: Elind 30 Nën 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte shum pak i perdorur 3.5 kw.ngjendje trregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim