Kamin

Shitet nga: vali 29 Tet 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes kamin shum pak i perdorud
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim