Lind 3

Shitet nga: Ejup Berisha 24 Sht 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet lindi 3 ne gjendje te rregullt qmimi eshte i volitshem griaqt i ka te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim