Shporet Alfa 90H

Shitet nga: Fahri 13 Sht 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporet Alfa 90H eshte vetem 1 vit i perdorur eshte shum i mire per informata me te hollsishme na kontaktoni ne numrin 044319865
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim