Shporet elektrik makin per en

Shitet nga: fatmir 31 Tet 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shporet elektrik dhe maqin per larjen e enve ne gjendje te rregullt te ardhura nga jasht shteti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim