Shporet elektrik

Shitet nga: #### 26 Shk 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin e rrymes me qmim super te volitshem I punojn
Krejt plloqat gjithashtu edhe furra. tre fazor osht kuptohet I ri sosht
Por me ba ban
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim