Shporet

Shitet nga: driton 09 Shk 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporet ne gjendje shum te mire me qmim mjaft te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim