Termo

Shitet nga: Arjot 01 Dhj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet elind 3 Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim