Termo per ngrohje

Shitet nga: NAZI 31 Tet 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shites 2 termo ne gjendje te rregullt, njeri eshte 5, tjetri 3 . Qmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim