Termo

Shitet nga: bashkim 11 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon ne gjendje te rregullt siq shihet edhe ne foto fotot jan origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim