Termo

Shitet nga: miri 27 Nën 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes termon me rryme ne gjendje te mire shif ne foto mirpo i kam qmontu tullat per ma lehte me transportu tel per kontate 044136268
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim