termo

Shitet nga: Faruk 01 Dhj 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo akumuluese 2.5 kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim