Aparat i kafese

Shitet nga: agon 11 Sht 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Aparati eshte i posaardhur nga Çekia dhe eshte aparat i paperdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim