Friza-frigorifera-enlarse-shporeta-lavatriqe..

Shitet nga: Driton 08 Nën 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Bëjmë shitjen e lavatriqeve,enëlarseve dhe,frigoriferave montus dhe jo montus frizave,shporetave,elektrik, furrave,pllakave montuse me 6 muaj garancion te ardhura nga europa...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim