Furr e picave

Shitet nga: jeton citaku 08 Qer 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
shitet furra e picave.furra eshte ne gjedje te m,ier eshte me tulla shamoti pjekja e picave mund te behet pa perdor tepsia ben pjekje te shkelqyshme dhe nuk eshte shpezuese e madhe ku njera furr ka 3 kw dhe njera furr i zen dy pica te mdhaja ku qmimi i saj eshte 600 euro eshte prodhim italian
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim