MAQINA E TESHAVE BAKNECHT

Shitet nga: ag 25 Nën 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
shitet 1200 rotullime e perdorur, punon mire dhe normal ka ndryshk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim