Mikrovale dhe grill ne gjendje te rregullt

Shitet nga: mikrovale 06 Krr 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
shes mikrovalen ne gjendje te rregullt e ardhur nga jashte ,, kuchenmeister ´´ e re e paperdorur me pare.gjeresia 51 cm kurse naltesia 28,7 cm Viber +37745536876
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim