Shes kreveta dhe televizor

Shitet nga: Alban 19 Pri 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
Shes kreveta dhe televizor 430 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim