Shiten dritat qe shihen ne foto urgjent

Shitet nga: Aldi 23 Sht 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
Jan 3 copa te reja shiten urgjent. Qmimi i volitshem.kontakt dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim