Shporet

Shitet nga: Dreni 25 Sht 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
Shitet shporeti alfa, kalldaja per nxemje qendrore , dhe termo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim