TUSH

Shitet nga: xxxx 29 Pri 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   7 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
shes ket tush eshte i ardhur nga jasht , tushi eshte shum i mir ka drite ndriquese te gjelbert dhe eshte shum estetik per me shume shihni videon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim