shporet alfa dhe stuf

Shitet nga: burimi 02 Dhj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 080 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
Shes shporet alfa dhe stuf te perdorur ne gjendje te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim