Shes telefonin esht dhe or dore

Shitet nga: Fidan 11 Nën 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes telefonin dhe or dore esht i sa Po ardhur nga gjermanija esht me Sim kartel + micro qip 2 bateri rezerv blututh per te folur e Te gjitha paisjet Original

numri ne viber,+491638768975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim