Shampo per flok nga firma GoldWell 5 lloje

Shitet nga: Luan Jashari 24 Jan 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Unisex
Shiten 5 lloje te shamponeve per flok nga firma e njohur Goldwell
Produktet jan Origjinale siq shihen ne foto
Dhe qdo produkt ne faqen e kompanis kushton nga 31 Dollar
Presim bleres serioz
Si dhe kemi lloje te ndryshme produkteve per kozmetike .

Luan JASHARI
044 274 547

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim