Telefon Ore

Shitet nga: Fidan 13 Qer 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Unisex
Shes or dore esht dhe Telefon me sim Kartel dhe micro qip shum i mir 2 bateri rezerv + blututh per Kontakt ne viber ky o numri +49163 8768975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim