Electro voice

Shitet nga: Pllumi 03 Mar 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes basin electro voice 15 EVM 15 l si dhe drajverin Ev DH 3 ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim