Gitaren YAMAHA BASS

Shitet nga: Albert 26 Shk 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes Gitaren Bas (orgjinale) e ardhur nga Amerika e perdorur shum pak ngjendje perfekte

Viber:+386 49 896-641
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim