Gitare Elektrike Ibanez rx20

Shitet nga: Eldin Tahiri 05 Mar 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Besianë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes Gitaren elektrike Ibanez rx20 (qanta dhe rrypi) si dhe beje ndrrim te mundshem me nje gitare akustike. Gitarja eshte mese ne gjendje te rregullte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim