Gitare

Shitet nga: Fidaim Mahmuti 01 Pri 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Edhe ndrrim me aparat fotografik profesional.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim