Kitaren YAMAHA BAS (orgjinale)

Shitet nga: Albert 27 Shk 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes Gitaren YAMAHA BASS (orgjinale) e perdorur shum pak ngjendje perfekte e ardhur nga Amerika per me shum info

Viber: +38649896641
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim