Shiten smadhuesit

Shitet nga: Pllumi 02 Tet 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Besianë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes smadhues me 100 volt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim