kitare

Shitet nga: kimi 19 Dhj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Besianë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shes kitaren e sapo ardhur nga austria e re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim