Ne shitje sllevat EE SYSTEMS V 1000 dhe V 1..

Shitet nga: pllumi 26 Shk 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Besianë
sllevat jan ee systems v 1000 2x500wat dhe ee systems v 1300 2x650 wat jan ne gjendje shume te mire qmimi per ee systems V 1000 eshte 300e kurse per V1300 350e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim