Cs 1X YAMAHA

Shitet nga: Naim 22 Jan 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Besianë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shees sintin Yamaha per studio ne gjendje te mire. Piano- violin Etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim