Korg Pa 80

Shitet nga: Blerim 18 Jan 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Besianë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin Korg pa80 me Hardisk me ritma dhe ngjyra full per dasma Posedon edhe kuferin per me shum info na kontakto ne Nr :044947901
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim