Shes korg pa2xpro - Ne gjendje shume te mir

Shitet nga: fatlum abazi 19 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Besianë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
Shes nje korg pa2xpro ne gjendje shume te mir . me ritme dhe ngjyra shume te mira . eshte me ram 128 po ka ritme boll ne te . sinti gjindet ne zvicer per te interesuarit serioz mrenda 1 muje e bina ne kosove . mun te kontaktoni ne email sepse jam ne pun
qmimi 1500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim