Sinti

Shitet nga: egzoni 30 Jan 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Besianë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet sinti shum i mir punonn shum mir. U ble naustri 799€ qysh shihet edhe nfoto i perdoren shumm pak kush o i interesum qmimi i diskutushem pre blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim