sint x3 korg solo shum i mir

Shitet nga: bledar 02 Shk 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes korg x3 ne gjendje shum te mir esht solo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim