Basser

Shitet nga: leotrim 19 Dhj 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Besianë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shesh BASSerin n gjendje t rregullt +38649397343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim