Boksa Mivoc

Shitet nga: meti 25 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Besianë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes boksat Mivoc prodhim gjerman boksat jan mjafte te fort jan per ahengje te mdha ose party kan mjafte zerim per ambiente te mdha salla apo ambiente te hapur perforcuesi ityre eshte i markes YAMAHA mund te testohen ne qfardo menyre per me shum info +37744314121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim