Mikset 8 Kanallshe

Shitet nga: Mirsim Bekolli 06 Dhj 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje

Esht ne gjendje te rregullt pranon 12 mikrofona
220wat qmimi i fundit 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim