Mixeta Behringer 8ch me 94 efekte te integruara

Shitet nga: mixeta 17 Tet 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

109 EUR

Komuna: Besianë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Punon perfekt mund te provohohet kontaktoni edhe ne viber +38649302959
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim